Klasiklere Saygı... (Amstrad CPC)

Tamamen klasik ve kurucumuzun ilk bilgisayar serisi olduğu için Amstrad CPC 6128 üstünde formatlanmış ve oyun listemizden seçeceğiniz bir oyun veya paketlerimizden bir paket hazırlayıp test edilmiş disketleri 10'ar adetli şekilde satıyoruz. aynı zamanda Amstrad CPC 464 için elimizdeki sağlam oyunlardan ya paket halinde ya da tek oyun olarak 1 adet kaset olarak satışa sunuyoruz.

Şu anda 10 Adet Amstrad CPC 6128 için 3'5'' disket paketi 01.01.2020 tarihine kadar - 75TL'dir.

1 Adet Amstrad CPC 464 Kaseti 01.01.2020 tarihine kadar 25TL'dir.

Amacımız kar etmek değil tamamen eskiye saygı duyduğumuzdan bu desteği devam ettirmektedir. Elimizde stok tükense bile talep olduğu takdirde yeni bir parti daha getireceğim.

Kaset ve Disketler Software4Galaxy Amstrad/Schneider CPC etiketi ile ulaşacaktır. Türkiye'de bir Limited Şirket olarak sanırım bu retro Amstrad/Schneider CPC desteği veren tek şirketiz.

İsteğiniz dahilinde ücret hesaplanıp Amstrad CPC 6128 için ROMBOX ve RAMBOX üretilip gönderilecektir. Burada toplu satış için talep toplamamıza rağmen istediğimiz rakamlara ulaşamadık. Onun için özel üretim olarak sunuyor olacağız.

Siz talep edin eskilere saygı çizgisinde bu bilgisayarlar için size çözüm üretelim. Aynı zamanda farklı donanım isteğiniz olursa tedarik edilebilir. fakat bizim üretimimiz olmayan ürünler yurtdışı üreticisinden getirtileceği için zaman garantisi vermiyor fakat ürün ulaşma garantisi veriyoruz.

Getirtebileceğimiz ürünler (şimdilik 01.01.2020 tarihine kadar)

(Amstrad CPC 6128 için)

-Mother X3 Board genişleme kartı

-M4 Wifi

-1 MB Extra RAM

Add comment